Beställ klubbkläder för 2021

Då är det åter dags för beställning av klubbkläder!

Länk till beställningsformuläret hittar du här nedanför.
LÄS igenom instruktionerna innan du fyller i din beställning.
Sista beställningsdag är 3 januari.

Nyhet 2021
Nytt för nästa år en tränings T-shirt i skönt material där klubbens ledmotiv ”Framåt Tillsammans” står på ryggen tillsammans med klubbens namn. Är du med och hjälper till på minst två av klubbens arrangemang (Buggruset, 3+3, Fjällmaraton Sälen) som funktionär får du den här tröjan kostnadsfritt. Det finns även två nya jackor att välja på. Så in och beställ nu så håller vi oss uppklädda och varma kommande tid!

Frågor?
Kontakta Rickard Börjesson
rickard.borjesson@malungsok.se
070 560 90 59

TILL BESTÄLLNINGSFORMULÄRET

 

 

 

 

Postad i:

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *